LTŠ hra

Tato soutěž se hraje přes rok až do června

Přidejte se k nám a zasoutěžte si s naším čarodějem o kouzelnický poklad. Hra je sice především určena pro účastníky LTŠ od šesti do osmnácti let, ale soutěžit může naprosto každý! Ani není povinností navštěvovat naší taneční školu. Jdete do toho?

Dostat se do soutěže o ceny není úplně jednoduchá cesta. Musíte splnit všechny úkoly a vyluštit čarodějovu šifru.

První úkol

Splň první úkol a přiblížíš se tak k výhře v soutěži. Soutěžíme o velké ceny, ale zatím Vám je neprozradím.

ČARODĚJOVA ŠIFRA

Vaším cílem je vyluštit tuto magickou šifru. Za každý splnění úkol dostanete několik písmenek, abyste mohli luštit. Ti kteří navštěvují kurzy v taneční škole InDance, dostanou šifru od lektora. Ti, kteří k nám nechodí tancovat, mohou si ji zde stáhnout.