Co je Letní taneční škola?

LTŠ je velké taneční soustředění pro tanečníky od šesti let až do dospělosti. I přesto, že soustředění pořádá naše Taneční škola InDance, mohou na něj jet i tanečníci a tanečnice z jiných tanečních kroužků nebo i netanečníci.

Každý ročník má své téma a svůj vlastní příběh. V roce 2024 nás čeká opět týden plný objevování.

Program je přizpůsobený věku účastníka. Tanečníci starší patnácti let mají svůj vlastní program, který je také tematický, ale dává tanečníkům více prostoru na odpočinek a je ušitý na míru starším skupinkám.

Jak probíhají lekce a jaké máme lektory?

Letní taneční škola má sice poutavý příběh a pohádkovou atmosféru, ovšem největší důraz je kladen na tanec. Tanečníci mají dvě až tři lekce denně. Lektor s nimi pracuje podle jednotné InDance metodiky, jejíž základem je radost z tance a propojení tanečních technik s fyzioterapeutickými prvky. Tak je při výuce taneční techniky dbáno na pohyby vhodné pro danou věkovou kategorii a na správný vývoj pohybového aparátu.

Pokud si nejste jistí, na který týden chcete jet, poraďte se se svým lektorem nebo si prohlédněte výběr lektorů na každý týden.

Kde budeme bydlet a jak se tam dostaneme?

K příběhu a tanci využíváme krásné prostředí Vysočiny. Spíme v Rekreačním středisku Kletečná a využíváme tři taneční stage. Více o středisku a o cenách akce se dozvíte zde.

Pro každého účastníka máme samozřejmě připravené místo v autobuse. První týden s námi můžete vyjet, jak z Prahy, tak i z Chrudimi a okolí. Druhý týden pak už pouze z Prahy a okolí.

Co když musím zrušit pobyt na LTŠ?

Někdy se stane, že účastník onemocní nebo vyhraje zájezd na Fiji a nemůže se LTŠ zúčastnit. Z tohoto důvodu máme pro Vás stanovené storno podmínky. V odkazu se také dočtete, jak je výhodné připojištění.

Můžu na LTŠ zlobit?

Ano! Teda vlastně ne... Protože je o soustředění čím dál větší zájem, máme zavedena pravidla, která musí účastník dodržovat. Proto si, prosím, pečlivě prostudujte náš řád LTŠ. Ovšem budete mít krásný program a hodně lekcí, takže na zlobení stejně ani nezbyde čas.

Budu také na nějaké fotce?

Snažíme se, aby měl každý účastník pár krásných vzpomínek zachycených na fotografii. Fotografie pak nahráváme do fotogalerie, ale abychom tak mohli učinit, potřebujeme mít souhlas s GDPR. Tento souhlas potřebujeme i proto, že zpracováváme přihlášky a kontakty. Více o GDPR naleznete zde.

V přihlášce si můžeme zakliknout možnost tričko, jak vypadá?

Každý rok se snažíme připravit co nejkrásnější trička v tematice LTŠ. Pokud Vás zajímá, jak vypadá letošní tričko, klikněte zde.