Co je Letní taneční škola?

LTŠ je velké taneční soustředění pro tanečníky od 6 let až do dospělosti. I přesto, že soustředění pořádá naše Taneční škola InDance, mohou na něj jet i tanečníci a tanečnice z jiných tanečních kroužků nebo i netanečníci.

Každý ročník má své téma a svůj vlastní příběh. V roce 2019 se podíváme do Letní taneční školy čar a kouzel. Pokud vás zajímají témata předchozích ročníků, můžete se podívat zde.

Program je přizpůsobený věku účastníka. Tanečníci starší patnácti let budou mít svůj vlastní program, který bude také tematický, jen bude více volnější a méně náročný, ale o nic horší, než v roce 2018.

Jak probíhají lekce a jaké máme lektory?

Letní taneční škola má sice poutavý příběh a pohádkovou atmosféru, ovšem největší důraz je kladen na tanec. Tanečníci mají tři lekce denně. Lektor s nimi pracuje podle InDance metodiky, která je založena na propojení radosti z tance a znalostí kineziologie a fyziologie. Tak je při výuce taneční techniky dbáno na pohyby vhodné pro danou věkovou kategorii a na správný vývoj pohybového aparátu.

Ze zkušenosti víme, že pravidelná účast na tanečním soustředění je nejen prevencí vadného držení těla a psychosomatických poruch, ale zároveň podporuje správné sociální a komunikační návyky a vede ke zdravému rozvoji sebevědomí.

První týden je od 17. do 24.8. a druhý týden od 14. do 31. 8. Pokud si nejste jistí, na který týden chcete jet, podívejte se, jací pojedou lektoři. Tanečníkům ze školy InDance tam vyloženě doporučujeme, na který týden je pro ně lepší jet.

Co je to LTŠ hra?

Mluvíme tu o hře, která se hraje přes rok již od ledna až do června. Je vždy přizpůsobená tématu Letní taneční školy a může se jí zúčastnit kdokoli, tedy i tanečníci, kteří nenavštěvují taneční školu InDance. I přesto, že je určena pro tanečníky od šesti do patnácti let, neznamená to, že se ji nemůže zůčastnit někdo starší nebo mladší. Je prostě pro všechny.

Letos soutěžíme o skvělé ceny. Nemluvíme tím o knihách nebo lístcích do kina, které by vám jistě také udělali radost, mluvíme tu o ... to Vám zatím ještě neprozradím. Pokud se chcete o LTŠ hře dozvědět více nebo si s námi zasoutěžit, prosím, vstupte do LTŠ hry!

Kde budeme bydlet a jak se tam dostaneme?

K příběhu a tanci využíváme krásné prostředí Vysočiny. Spíme v hotelu Medlov a využíváme pět tanečních sálů. Více o hotelu a o cenách akce se dozvíte zde.

Pokud přemýšlíte, jak se na hotel dostanete, nejpohodlnější je cesta autobusem. Tedy nejpohodlnější to je alespoň pro rodiče. Na oba turnusy vyjíždíme z Prahy Roztyl a pak se tam zase vracíme. Pokud jste z Chrudimi a okolí, tak s námi můžete také jet autobusem na první turnus.

Ať už s námi jedete autobusem nebo pojedete po vlastní ose, přečtěte si informace o dopravě.

Co když musím zrušit pobyt na LTŠ?

Někdy se stane, že účastník onemocní nebo vyhraje zájezd na Fiji a nemůže se LTŠ zůčastnit. Z tohoto důvodu máme pro Vás stanovené storno podmínky. V odkazu se také dočtete, jak je výhodné připojištění.

Můžu na LTŠ zlobit?

Ano! Teda vlastně ne... Protože je o soustředění čím dál větší zájem, máme zavedená pravidla, která musí účastník dodržovat. Proto si, prosím, pečlivě prostudujte náš řád LTŠ. Ovšem bude mít krásný program a hodně lekcí, takže na zlobení stejně ani nezbyde čas.

Budu také na nějaké fotce?

Snažíme se, aby měl každý účastník pár krásných vzpomínek zachycených na fotografii. Fotografie pak nahráváme do fotogalerie, ale abychom tak mohli učinit, potřebujeme mít souhlas s GDPR. Tento souhlas potřebujeme i proto, že zpracováváme přihlášky a kontakty. Více o GDPR naleznete při kliknutí na tuto celou větu

V přihlášce si můžeme zakliknout možnost tričko, jak vypadá?

Každý rok se snažíme připravit co nejkrásnější trička v tematice LTŠ. Pokud Vás zajímá, jak vypadá letošní tričko, nebo byste chtěli vidět i trička z minulých let a případně si ho i dokoupit, klikněte zde.