LTŠ pro dospělé

17. - 19. 7. 2020

Jste nadšení z programu, který na Letní taneční škole každoročně pořádáme pro vaše děti? Chtěli byste si o prázdninách užít také trošku taneční zábavy? Chcete svou dovolenou trávit aktivně? Pak pro Vás máme skvělou zprávu - vyslyšeli jsme vaše přání a v roce 2020 pro Vás opět pořádáme Letní taneční školu pro dospělé!

Čekají Vás lekce s Vašimi oblíbenými lektorkami - Veronikou Bjalončíkovou a Majkou Piskořovou Veselou. Program Vám bude vytvořen přesně na míru - relax, protahování a velká dávka tance budou na pořadu dne.

V pátek proběhne jedna lekce, v sobotu si dáme do těla a zvládneme lekce hned tři. V neděli vše pořádně dopilujeme a zrelaxujeme při dvou tanečních lekcích. No nezní to lákavě? Nenechte se přemlouvat a pojeďte s námi!

Přihlášky budou spuštěny již brzy!