Nastavit filtry
Dokument byl vyvěšen od do
Druh dokumentu
Co máme za sebou

Zvýhodněná cena

01/06/2019
Stále odkládáte vyplnění přihlášky na Letní taneční školu? Neotálejte! Pouze do 1.6. 2019 máte jedinečnou možnost využít poslední zvýhodněné ceny!

Workshop letní taneční škola Praha

11/05/2019
Nemůžete se dočkat Letní taneční školy, soustředění Taneční školy InDance? Zkraťte si čekání na nejlepší taneční tábor workshopem! Speciální taneční lekce pod vedením vašich oblíbených lektorek

Workshop - Pardubice 28.4.

03/04/2019
Chceš si s našimi InDance lektory zatancovat, zasoutěžit, zahrát hry a konečně potkat našeho čaroděje? Přihlas se na první workshop Letní taneční školy v tomto roce. Společně si v neděli 28. dubna zkrátíme čekání na letošní Letní taneční školu čar a kouzel.

LTŠ HRA 2019 POKRAČUJE!

13/02/2019
Všem děkujeme za účast na našem prvním úkolu a kdo ještě nesplnil, nevadí! Můžete se přidat třeba dnes. 2. úkol je tu a tentokrát se vydáte na lov jako náš kouzelný čaroděj.

Akce tričko LTŠ 2018

11/02/2019
Minulý ročník Letní taneční školy jsme společně prožili s Alenkou v říši divů. Dnes tu pro Vás máme skvělou akci pro ty, co ještě naše tričko z říše divů nemají. Pouze 150,- kč zaplatíte za vzpomínku, kterou Vám už nikdo nevezme.