Důležité: odjezd na Letní taneční školu 2019

koná se: 17.08.2019 - 31.08.2019

Už zítra 17.7.2019 začíná první týden našeho tanečního soustředění Letní taneční škola. Všichni účastníci dnes obdrželi informační email ohledně odjezdu. Čtěte dále pro všechny informace....

Zítra začíná naše kouzelná škola čar a kouzel na Medlově. Všichni se sejdeme ve 13:30 na roztylském autobusovém nádraží a společně odjedeme na Vysočinu.

Každý účastník dostal informační email ohledně odjezdu a rozdělení skupin, které si prosím pečlivě přečtěte. V příloze této aktuality najdete také všechny další důležité dokumenty, které bude tým Letní taneční školy u autobusu vybírat.
Pokud máte jakýkoliv dotaz, případně Vám žádný email nepřišel, neváhejte se obrátit na lektorku Veroniku Ehlenovou, která Vám poradí a pomůže - telefon: 602 151 262.

Těšíme se na Vás.