Doprava

Každý účastník si může zvolit, zda s námi pojede společně autobusem nebo přijede dodatečně. Můžete využít naší společnou dopravu z Chrudimi a Prahy nebo se dostat individuálně podle níže přiložené mapy.

Doprava autobusem z Prahy

Odjezd je pravidelně v den nástupu z autobusového nádraží v Roztylech. Přesný čas a podrobnější informace o odjezdu Vám přijdou e-mailem měsíc před akcí. V roce 2018 se vyjíždělo ve 13:30 ze zastávky číslo 7.

Poveze-li účastníka k odjezdu někdo autem, doporučujeme parkoviště před OBI, kde je možné po dobu 1 hodinu parkovat zdarma a je od stanoviště vzdáleno 50m.

Doprava autobusem z Chrudimi

Pokud chcete s námi jet z Chrudimi, máte tu možnost pouze první týden. Sraz v sobotu 17. 8. 2018 na parkovišti před divadlem Karla Pippicha. Přesný čas odjezdu v tuto chvíli nevíme. V roce 2018 byl ve 14:30, ale ještě Vám ho upřesníme v informacích měsíc před LTŠ.

Návrat autobusem

Autobus do Prahy

Akce končí v sobotu 24.8., nebo 31.8. 2019 obědem. Společný odjezd z hotelu bude ve 12:30, předpokládaný příjezd v 15:15 na autobusové nádraží Roztyly.

Autobus do Chrudimi

Akce končí v sobotu 24. 8. 2019 obědem. Společný odjezd z rekreačního střediska bude ve 12.30, předpokládaný příjezd ve 14.15 na parkoviště před divadlem Karla Pippicha.

Individuální příjezd na akci

ADRESA HOTELU MEDLOV

592 04 Fryšava pod Žákovou horou

Individuální odjezd z akce

Účastníci, kteří jedou individuálně musí odjet z hotelu ve 12.00. Kdyby nastal jakýkoli problém s vyzvednutím, kontaktujte nás co nejdříve a domluvíme se.