GDPR

Uděluji tímto souhlas POP BALET z.s., Taneční škola InDance se sídlem Zvonková 3048/2 106 00 Praha 10, IČ: 708 04 818 (dále jen „správce“), aby ve smyslu Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (EU) 679/2016 o Ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, dále jen „GDPR“, dle zákona 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „ZOOÚ“), zpracovával tyto osobní údaje:

• Jméno a příjmení
  • Adresu bydliště
  • E-mailovou adresu
  • Datum narození
  • Telefonní číslo
  • Fotografie, video

Tyto osobní údaje je nutné zpracovat pro účel letní taneční akce Letní taneční škola. Údaje budou správcem zpracovány po dobu nezbytně nutnou k naplnění účelu.

S Vaším uvedeným zpracováním uděluji výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním e-mailu nebo dopisu na kontaktní údaje.

Zpracování osobních údajů je prováděno Hlavním vedoucím nebo lidmi, které on sám pověří.

Dle GDPR máte právo:

• Vzít souhlas kdykoliv zpět.

• Požadovat informaci, jaké Vaše osobní údaje zpracováváme.

• Požádat vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů.

• Vyžádat si přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit.

• Požadovat opravu, vymazání osobních údajů, omezení zpracování a vznést námitku proti zpracování.