Program a příběh

Příběh LTŠ 2019

V tomto ročníku se podíváme do Letní taneční školy čar a kouzel. Ředitele školy čar a kouzel už jste měli možnost poznat na Hejblatech a brzy se s ním seznámíte i v LTŠ hře, která se hraje od ledna 2019.

Příběh Vám zatím ještě neprozradím, ale co Vám řeknu je, že uvidíte pár kouzel, nějaké z nich se naučíte, zahrajete si famfrpál a magicky si zatancujete!

Program 6 - 14 let

Prožijete dobrodružství kouzelné atmosféry plné aktivit a soutěží. Otestujeme Vaší fyzičku, paměť a smysl pro logiku. Pokud v jedné této disciplíně zaostáváte, nebojte se. Vždy budete pracovat a s nesnázemi se potýkat v týmu.

Program od 15 let +

Pro účastníky starší 15ti let máme připravený speciální program. Čeká na Vás velké dobrodružství v taneční škole a náročnější taneční lekce. Váš program bude oddělený od mladších dětí, ale nebojte se, budete mít dostatek času na odpočinek a na relax. Pokud jste byli s námi na LTŠ 2018, budete mít program o poznání více volnější, ale stejně zábavný a překvapivý.