Lektoři

Zajímá Vás, jaký lektor jede na jaký týden a zajímá Vás, jaké má lektor zkušenosti? Nebo k nám chodíte do taneční školy InDance a chcete vědět, na který týden pojedou Vaši kamarádi a Váš lektor? Odpovědi na všechny otázky k lektorům zde najdete.

 

První turnus 17. - 24.8. 2019

Třída

Lektor

1. taneční třída Chrudim A Viktoria Doroshenko
1. taneční třída Chrudim B Jitka Nahálková
1. taneční třída Chrudim C Lenka Preslová
2. taneční třída Chrudim A Viktoryia Doroshenko
2. taneční třída Chrudim B Jitka Nahálková
3. taneční třída Chrudim Viktoryia Doroshenko
4. taneční třída Chrudim Viktoryia Doroshenko
1. taneční třída Pardubice Lenka Preslová
2. taneční třída Pardubice Anna Kafková
3. taneční třída Pardubice Anna Kafková
4. taneční třída Pardubice Anna Kafková
Výběrový soubor InDance Pardubice 1 Lenka Preslová, Anna Kafková
2.taneční třída Bolzanova Lucie Zavadilová
3. taneční třída Bolzanova B Lucie Zavadilová
4. taneční třída Bolzanova B Lucie Zavadilová
1. taneční třída KC Zahrada Anna Černická
1. taneční třída Hostivař A Klára Hejnová
1. taneční třída Hostivař C Jirka Jonáš
1. taneční třída Hostivař D Jirka Jonáš
1. taneční třída Hostivař E Bára Stulíková
2. taneční třída Hostivař B Bára Stulíková
2. taneční třída Hostivař D Klára Hejnová
1. taneční třída ZŠ Nad Přehradou Míša Michlíková
2. taneční třída ZŠ Nad Přehradou Míša Michlíková
1. taneční třída Krakov A Míša Michlíková
2. taneční třída Krakov A Míša Michlíková
2. taneční třída Krakov B Eva Soukupová
3. taneční třída Krakov Veronika Ehlenová
3. taneční třída Prostor 8 Veronika Fárová
3. taneční třída Bolzanova A Eva Skácelíková
4. taneční třída Bolzanova C Eva Skácelíková

 

Druhý turnus 24. - 31.8. 2019

Třída

Lektor

1. taneční třída Hostivař       B Eva Š. Neuvirtová      
2. taneční třída Hostivař A Lucie Zavadilová
2. taneční třída Hostivař C Jirka Jonáš
3. taneční třída Hostivař A Lucie Zavadilová
3. taneční třída Hostivař B Bára Stulíková
4. taneční třída Hostivař A Bára Stulíková
4. taneční třída Hostivař B Lucie Zavadilová
1. taneční třída Zahradní Město A Zuzana Dobešová
1. taneční třída Zahradní Město B Aneta Zapletalová
1. taneční třída Zahradní Město C Aneta Zapletalová
1. taneční třída Zahradní Město D Tereza Hyská
2. taneční třída Zahradní Město A Zuzana Dobešová
2. taneční třída Zahradní Město B Aneta Zapletalová
3. taneční třída Zahradní Město A Zuzana Dobešová
3. taneční třída Zahradní Město B Aneta Zapletalová
4. taneční třída Zahradní Město A Zuzana Dobešová
1. taneční třída Prostor 8 Veronika Fárová
2. taneční třída Prostor 8 Veronika Fárová
Klasický balet A Aneta Zapletalová
Klasický balet B Eva Š. Neuvirtová
Klasický balet C Aneta Zapletalová
1. taneční třída Contemporary Lenka Skácelíková
1. taneční třída Zeleneč Tereza Rosenbaumová
2. taneční třída Zeleneč Tereza Rosenbaumová
3. taneční třída Zeleneč Tereza Rosenbaumová
1. taneční třída Uhříněves Eliška Antošová
2. taneční třída Uhříněves Eliška Antošová
4. taneční třída Bolzanova A Sára Stoulilová
1. taneční třída Bolzanova Lucie Zavadilová
1. taneční třída ZŠ Mendíků Veronika Ehlenová
2. taneční třída ZŠ Mendíků Veronika Ehlenová
1. taneční třída Smíchov B Tereza Palanová
2. taneční třída Smíchov B Tereza Palanová

 

 

Přihlašování do Letní taneční školy více
logo indance


Adresa hotelu Medlov

Hotel Medlov
Fryšava pod Žákovou horou 143
Fryšava pod Žákovou horou
592 04

 

Copyright @2019