Lektoři

Zajímá Vás, jaký lektor jede na jaký týden a zajímá Vás, jaké má lektor zkušenosti? Nebo k nám chodíte do taneční školy InDance a chcete vědět, na který týden pojedou Vaši kamarádi a Váš lektor? Odpovědi na všechny otázky k lektorům zde najdete.

 

První turnus

 

Třída

Lektor
1. taneční třída Chrudim A Natálie Machková
1. taneční třída Chrudim B Lenka Preslová
2. taneční třída Chrudim A Natálie Machková
2. taneční třída Chrudim B David Horák
3. taneční třída Chrudim Natálie Machková
4. taneční třída Chrudim Natálie Machková
1. taneční třída Pardubice A Lenka Preslová
1. taneční třída Pardubice B Radka Jerglová
2. taneční třída Pardubice  Iveta Jandíková
3. taneční třída Pardubice Anna Kafková
4. taneční třída Pardubice Anna Kafková
Výběrový soubor InDance Pardubice 1 Lenka Preslová
1. taneční třída Krakov A Míša Michlíková
1. taneční třída Krakov B Eva Soukupová
2. taneční třída Krakov A Míša Michlíková
2. taneční třída Krakov B Klaudie Korbelová
3. taneční třída Krakov A Míša Michlíková
3. taneční třída Krakov B Veronika Ehlenová
1. taneční třída ZŠ Nad Přehradou Míša Michlíková
1. taneční třída Slaný Lucie Dobešová
1. taneční třída Hostivař D Jirka Jonáš
1. taneční třída Hostivař E Bára Stulíková
2. taneční třída Hostivař B Bára Stulíková
2. taneční třída Hostivař C Jirka Jonáš
2. taneční třída Hostivař D Natalie Halouzková
3. taneční třída Hostivař B Bára Stulíková
4. taneční třída Hostivař B Bára Stulíková
1. taneční třída Sokol Michle B Pavlína Vejnarová
2. taneční třída Sokol Michle B Pavlína Vejnarová
3. taneční třída Sokol Michle A Tereza Halousková
1. taneční třída Smíchov Petra Skýpalová
2. taneční třída Smíchov Petra Skýpalová
3. taneční třída Smíchov Petra Skýpalová

Druhý turnus

Třída

Lektor

1. taneční třída Hostivař B     Eva Špačková Neuvirtová  
1. taneční třída Hostivař C Jirka Jonáš
1. taneční třída Hostivař F Aneta Zapletalová
2. taneční třída Hostivař A Lucie Zavadilová
2. taneční třída Hostivař E Klára Hjenová
2. taneční třída Hostivař F Aneta Zapletalová
3. taneční třída Hostivař A Lucie Zavadilová
4. taneční třída Hostivař A Lucie Zavadilová
4. taneční třída Hostivař C Klára Hejnová
1. taneční třída Zahradní Město B Aneta Střílková
1. taneční třída Zahradní Město C Aneta Zapletalová
1. taneční třída Zahradní Město D Lenka Skácelíková
2. taneční třída Zahradní Město B Alice Silná
2. taneční třída Zahradní Město B Aneta Zapletalová
3. taneční třída Zahradní Město A Franziska Vosenová
3. taneční třída Zahradní Město B Aneta Zapletalová
4. taneční třída Zahradní Město  Sára Stoulilová
1. taneční třída KC Zahrada Gabriela Filípková
1. taneční třída Klasický balet A Martina Radomská
2. taneční třída Klasický balet  Martina Radomská
1. taneční třída Uhříněves Eliška Antošová
2. taneční třída Uhříněves Eliška Antošová
1. taneční třída Bolzanova Lucie Zavadilová
2. taneční třída Bolzanova A Anežka Veselá
2. taneční třída Bolzanova B Lucie Zavadilová
3. taneční třída Bolzanova A Anna Melicherčíková
3. taneční třída Bolzanova B Lucie Zavadilová
4. taneční třída Bolzanova A Klára Šútovská
4. taneční třída Bolzanova B Lucie Zavadilová
4. taneční třída Bolzanova C Eva Skácelíková
4. taneční třída Bolzanova E Lucie Zavadilová
4. taneční třída Bolzanova F Lucie Zavadilová
1. taneční třída Vinohrady Eric Stibůrek

 

Přihlašování do Letní taneční školy více
logo indance


Adresa RS Kletečná

RS Kletečná
Kletečná č. o. 72 
396 01 Humpolec

 

Copyright @2020