Lektoři

Na který týden se přihlásit?

Při výběru vhodného týdne není nutné se vázat na vlastního lektora. Zároveň ale určitě doporučujeme se lektora na lekci zeptat, jakým způsobem plánuje na Letní taneční škole pracovat - každý lektor má vlastní přístup a určitě vám v rozhodnutí pomůže.

Seznam lektorek a lektorů, kteří povedou lekce na Letní taneční škole 2024

1. týden: Anna Jelínková, Radka Jerglová, Aneta Krejčík Plšková, Vendy Kuželová, Míša Michlíková, Viktorie Pešková, Amálie Piskořová, Lenka Preslová, Eric Stibůrek, Pavlína Svobodová

2. týden: Eliška Egyedová, Anna Jelínková, Jiří Jonáš, Eliška Kočová, Gabriela Nováková, Lucie Rozner, Alice Silná, Barbora Soukupová, Eva Soukupová, Aneta Střílková, Barbora Šimková, Aneta Zapletalová

Podrobné informace o našich lektorech najdete níže nebo také zde.