Aneta Zapletalová +420 721 434 017 aneta@indance.cz

Aneta Zapletalová

Taneční vzdělání

• od 4 let se věnuje tanci v taneční škole InDance, záhy přichází do výběrové skupiny pod vedením Majky Piskořové Veselé

• v roce 2016 úspěšně ukončila studium na taneční konzervatoři Taneční centrum Praha

Lektorská a choreografická praxe

• lektorka v taneční škole InDance. Zde vede své pravidelné lekce, učí děti a tanečníky všech věkových skupin od předškolních po dospělé.

• lektorka výběrových skupin Pop Balet

• vyučuje na Letní taneční škole

Taneční praxe

• účinkuje v představeních na prknech českých divadel (Nová scéna, Stavovské divadlo, Salesiánské divadlo, Divadlo Komedie, Chrudimské divadlo, Pardubice, Brno)

• členka souboru Pop Balet

• vystupuje v celovečerním představení Petr Pan

• pravidelně se účastní taneční stáže Tanec bez hranic, kde měla možnost spolupracovat se světovými lektory, jako jsou: Michele Oliva (IT), Michele Assaf (USA), Florence Meregalli (FRA), Terry Beeman (USA), Bernard Estrabaut (FR), Derek Mitchell (USA), Macia del Prete (IT), Joshua Pelatzky (USA), Silvia Martiradonna (IT), Alexandra Lemoine (FR), Iker Karrera (SP) a další.

• v roce 2008 získala na taneční stáži Tanec bez hranic stipendium od uznávaného italského choreografa Michele Olivy

• v roce 2010 získala stipendium od umělecké vedoucí taneční školy InDance a souboru Pop Balet Majky Piskořové Veselé

• asistentka na hodinách baletu Zuzany Hrzalové

• Účastní se různých tanečních a pohybových seminářů v Praze

• účastní se tanečních open class lekcí v Praze. Pravidelně navštěvuje posilovací tréninky, zejména kruhové. Na posilování klade Aneta důraz i ve svých lekcích v Taneční škole InDance.

Sledujte veškeré novinky na facebooku