Videogalerie

Letní taneční škola 2018 - Alenka v říši divů (23. ročník)

Celým rokem 2018 byl naším průvodcem oblíbený Kloboučník, který nás zavedl do říše divů. Naši tanečníci si užili 14 dní plných tance a zábavy. Potkali jsme s kocourem Šklíbou, Březňákem a spoustou dalších pohádkových postav.

 

Letní taneční škola 2017 - Cesta do vesmíru (22. ročník)

Naším cílem na LTŠ 2017 bylo prozkoumat vesmír. Společně jsme se vydali na dva světelné týdny dlouhou cestu, která nás zavedla mimo prostor, čas i gravitaci. Při našem galaktickém výletu jsme prozkoumali ty nejrůznější a nejzáhadnější komety, hvězdy a planety. Naše prázdniny byly prostě kosmicky nezapomenutelné. 

 

Letní taneční škola 2016 - Stroj času (21. ročník)

Tématem Letní taneční školy 2016 bylo cestování časem. K tomu bylo ovšem potřeba sestrojit stroj času, což nebyl úplně nejjednodušší úkol. Nakonec jsme ale vše bez problému zvládli. Během naší dobrodružné cesty jsme se podívali do minulosti i budoucnosti. Jako obvykle jsme si užili spoustu legrace a zábavy.

 

Letní taneční škola 2015 - LTŠ je BOŽÍ (20. ročník)

V rámci 20. ročníku LTŠ jsme se vydali za řeckými bohy. Jako správní Řekové jsme si zasoutěžili v různých olympijských disciplínách. Vedle tancování jsme si užili zábavu i při hraní her v lese či na vodě. Letní taneční škola byla opravdu boží! 

 

 

 

 

Přihlašování do Letní taneční školy více
logo indance


Adresa hotelu Medlov

Hotel Medlov
Fryšava pod Žákovou horou 143
Fryšava pod Žákovou horou
592 04

 

Copyright @2019