Videogalerie

Letní taneční škola 2022 - Červená Karkulka

V roce 2022 jsme s Červenou Karkulkou, Lovkyní vlků, objevovali a překonávali strachy všeho druhu.

Letní taneční škola 2021 - Tralaland (26. ročník)

V roce 2021 jsme odletěli na tajuplný ostrov Tralaland. Spolu s místními veselými domorodci jsme poznávali  jejich tradice a zvyky a také jsme jim pomáhali řešit problémy, které mezi sebou měli.

Letní taneční škola 2019 - Škola čar a kouzel (24. ročník)

V roce 2019 byl naším nejbližším přítelem čaroděj Vinifikus, který nás provázel jak LŠhrou, tak i Letní taneční školou čar a kouzel. Porazili jsme společně zlého čaroděje a naučili jsme se spousty zajímavých kouzel!

Letní taneční škola 2018 - Alenka v říši divů (23. ročník)

Celým rokem 2018 byl naším průvodcem oblíbený Kloboučník, který nás zavedl do říše divů. Naši tanečníci si užili 14 dní plných tance a zábavy. Potkali jsme s kocourem Šklíbou, Březňákem a spoustou dalších pohádkových postav.

Letní taneční škola 2017 - Cesta do vesmíru (22. ročník)

Naším cílem na LTŠ 2017 bylo prozkoumat vesmír. Společně jsme se vydali na dva světelné týdny dlouhou cestu, která nás zavedla mimo prostor, čas i gravitaci. Při našem galaktickém výletu jsme prozkoumali ty nejrůznější a nejzáhadnější komety, hvězdy a planety. Naše prázdniny byly prostě kosmicky nezapomenutelné.

Letní taneční škola 2016 - Stroj času (21. ročník)

Tématem Letní taneční školy 2016 bylo cestování časem. K tomu bylo ovšem potřeba sestrojit stroj času, což nebyl úplně nejjednodušší úkol. Nakonec jsme ale vše bez problému zvládli. Během naší dobrodružné cesty jsme se podívali do minulosti i budoucnosti. Jako obvykle jsme si užili spoustu legrace a zábavy.

Letní taneční škola 2015 - LTŠ je BOŽÍ (20. ročník)

V rámci 20. ročníku LTŠ jsme se vydali za řeckými bohy. Jako správní Řekové jsme si zasoutěžili v různých olympijských disciplínách. Vedle tancování jsme si užili zábavu i při hraní her v lese či na vodě. Letní taneční škola byla opravdu boží!