KDY SE KONÁ LTŠ 2018

KDY SE KONÁ LTŠ 2018

Vyberte si, na který týden LTŠ s námi pojedete. Přehled lektorů najdete zde.

Lekce

Lekce

LTŠ man pro Vás i v roce 2018 zajistí taneční lekce, na které nezapomenete ...

Kdo se může zúčastnit

Kdo se může zúčastnit

Letní taneční školy se můžou zúčastnit všichni, tedy děti i mládež od 6 let. Není nutné, aby tanečník, který se rozhodne jet na Letní taneční školu, navštěvoval kurzy taneční školy InDance. Nikdo nemusí mít obavy ani kvůli své taneční pokročilosti, bude několik skupin dle tanečních schopností a věku.

LTŠ pro dospělé

LTŠ pro dospělé

Jste nadšení z programu, který na Letní taneční škole každoročně pořádáme pro vaše děti? Chtěli byste si o prázdninách užít také trošku taneční zábavy? Chcete svou dovolenou trávit aktivně? Pak pro vás máme skvělou zprávu - vyslyšeli jsme vaše přání a v roce 2018 pro vás pořádáme čtvrtý ročník Letní taneční školy pro dospělé.

Program Letní taneční školy

Program Letní taneční školy

A co taneční SUPERhrdiny na Letní taneční škole čeká?

Ubytování

Ubytování

Hotel Medlov se nachází ve vyhledávané rekreační oblasti Českomoravská vrchovina, která leží v samém srdci Vysočiny. Zabalte si to nejnutnější a vydejte se směr obec Fryšava pod Žákovou horou u Nového města na Moravě, kde na břehu rybníka, v nadmořské výšce 750 m, stojí hotel Medlov. Jeho poloha nabízí nepřeberné množství možností pro venkovní aktivity. Ideální místo pro boj s letní nudou!

Účastnický příspěvek

Účastnický příspěvek

Stejně jako v minulých letech se i letos můžete rozhodnout, jestli pojedete na první, druhý či oba prázdninové týdny Letní taneční školy. Doprava je i letos počítána zvlášť - je to proto, že někteří z Vás jedou na LTŠ s rodiči a dopravu by platili zbytečně.

Storno podmínky a pojištění

Storno podmínky a pojištění

Přečtěte si nové storno podmínky a zjistěte něco víc o připojištění storna pobytu. Vzhledem k tomu, že většina nákladů spojených s akcí jsou kvůli dosažení co nejnižší ceny hrazeny ve velkém předstihu dopředu, včetně platby za ubytování a stravu, je třeba při odhlášení z akce počítat s následujícími storno podmínkami.

Doprava na LTŠ

Doprava na LTŠ

Chcete vědět, odkud jedou autobusy na LTŠ? Nebo jedete vlastním autem a chcete znát nejlepší cestu? Pak jste na správném místě...

Jak se přihlásit

Jak se přihlásit

Chcete se přihlásit na Letní taneční školu? Jediný a nejjednodušší způsob přihlášení je pomocí on-line přihlášky přímo na těchto stránkách.

Další důležité informace

Další důležité informace

Otázky, na které často odpovídáme ...

LTŠ man a Mr. Nuda ...

LTŠ man a Mr. Nuda ...

Chcete vědět, jestli letos LTŠman vyhraje nad šíleným vědcem a jeho Mr. Nudou?

 
 
© 2018 Informace Letní taneční škola, taneční tábor, InDance :::|::: - Všechna práva vyhrazena.
Voltage Multimedia Studio