Vítáme Vás v Letní taneční škole čar a kouzel!

Letní taneční škola je soustředění pořádané Taneční školou InDance a mohou se ho zúčastnit všichni - tedy děti i mládež od 6ti let! Vzhledem k tomu, že se jedná o součást celoročního vzdělávacího programu, měly by se ho povinně účastnit všechny děti našich tanečních tříd. Velmi rádi ale na Letní taneční škole uvítáme každého, kdo má tanec rád a chce si s námi užít léto plné zábavy. Přihlásit se tedy mohou i ti, kteří nechodí do naší taneční školy.

Vítáni jsou pochopitelně i úplní začátečníci - taneční lekce jsou totiž rozdělené podle věku i pokročilosti tanečníků. Ty povedou zkušení lektoři Taneční školy InDance. Každá skupina bude pracovat se dvěma až třemi lektory denně. Tanečníci tak dostanou jedinečnou možnost seznámit se větším množstvím tanečních stylů - jazz dance, contemporary, hip hop, funky, TV, theatre a musical dance.

Pojeďte s námi!

Přihlašování je spuštěno!

16/01/2019
Milí tanečníci, rádi bychom Vám oznámili, že přihlašování na Letní taneční školu je oficiálně spuštěno! Soustředění Taneční školy InDance nás v roce 2019 zavede do světa kouzel. Letní taneční škola čar a kouzel je tady! Děkujeme Vám za Vaši trpělivost!

Vánoční sleva

01/01/2019 - 31/01/2019
Neváhejte a přihlaste se na 24. ročník Letní taneční školy včas a ušetříte! Do konce ledna máme pro všechny připravenou vánoční slevu 400,- Kč.

LTŠ hra 2019 - První úkol je tady!

11/01/2019 - 28/02/2019
I v roce 2019 si zkrátíme čekání na Letní taneční školou HROU. Oblíbeného kloboučníka vystřídá čaroděj, který pro Vás má připravený první úkol, tak se s námi pojďte podívat, co si pro Vás nachystal....
Přihláška na LETNÍ TANEČNÍ ŠKOLU 2019 více

Co máme za sebou