Úvodní strana » Informace » LTŠ pro dospělé

LTŠ pro dospělé

Jste nadšení z programu, který na Letní taneční škole každoročně pořádáme pro Vaše děti? Chtěli byste si o prázdninách užít také trošku taneční zábavy? Chcete svou dovolenou trávit aktivně? Pak pro Vás máme skvělou zprávu - vyslyšeli jsme Vaše přání a v roce 2018 pro Vás pořádáme čtvrtý ročník Letní taneční školy pro dospělé.

Letos poprvé bude Letní taneční škola pro dospělé probíhat během Tance bez hranic v termínu od 3. do 5. 8. 2017. Tančit budeme s Vašimi oblíbenými lektorkami - Lenkou Preslovou a Bárou Stulíkovou. Těšit se můžete také na lekce s Jirkou Jonášem. Program Vám bude vytvořen přesně na míru - těšit se můžete na relaxaci, protahování i pořádnou dávku tancování. Protože v té době probíhá i Tanec bez hranic, budete mít příležitost zažít si i lekce se světoznámými lektory ze všech koutů světa - více infromací najdete na stránkách www.tanecbezhranic.cz

V pátek proběhne jedna lekce, v sobotu si dáme do těla a zvládneme lekce hned tři. V neděli vše pořádně dopilujeme a zrelaxujeme při dvou tanečních lekcích.

Cena Letní taneční školy pro dospělé je 1850 Kč. Při platbě celé částky do 31. 12. 2017 můžete využít také Vánoční zvýhodněnou cenu - 1790 Kč.

Cena nezahrnuje dopravu a pojištění. Pojištění si můžete připlatit zvlášť - stačí, když si v přihlášce zaškrtnete políčko pojištění LTŠ pro dospělé.

Přihlásit se můžete zde.

© 2017 LTŠ pro dospělé | Informace Letní taneční škola, taneční tábor, InDance :::|::: - Všechna práva vyhrazena.
Voltage Multimedia Studio