Úvodní strana » Informace » Ubytování » Garance ubytování v hotelovém standardu

Garance ubytování v hotelovém standardu

Hotel Medlov nabízí více typů ubytování, po dlouholetých zkušenostech se řídíme pravidlem, že nejmladší děti jsou ubytovány nejblíže k centru dění (stage a hlavní budova s jídelnou), tedy v hotelovém standardu, z důvodu lepší organizace a zajištění pořádku. Naopak starší děti jsou tradičně ubytovány ve vzdálenějších bungalovech. Přesné rozdělení však vždy záleží na reálném počtu a věku všech účastníků stejně tak jako na tom, do které taneční třídy docházejí během roku.

Pro ty, kteří mají rádi jistoty a chtějí si užívat komfortu hotelového ubytování, jsme připravili možnost připlatit si garanci ubytování v hotelovém standardu. Cena garance je 200 Kč/den, na týden LTŠ tedy 1400 Kč.

© 2018 Garance ubytování v hotelovém standardu | Informace Letní taneční škola, taneční tábor, InDance :::|::: - Všechna práva vyhrazena.
Voltage Multimedia Studio