LTShow 2022 - změna termínu

koná se: 11.09.2022

I letos se můžete těšit na přehlídku choreografií našich tanečníků z Letní taneční školy 2022! Velkolepou LTShow budete mít možnost zhlédnout v Divadle Na Fidlovačce v Praze. POZOR - termín LTShow je z náhlých důvodů divadla změněn na 11. září od 15:30. Těšíme se na Vás!

LTShow je závěrečné představení, které se pravidelně odehrává po našem srpnovém tanečním táboře, Letní taneční škole.

Tanečníci celé dva týdny nacvičují choreografie od různých lektorů a v září mají tuto skvělou příležitost svou práci ukázat i svým nejbližším, a to přímo na jevišti divadla v Praze.

Srdečně Vás tak zveme na velkolepou LTShow 2022, 11. září v Divadle Na Fidlovačce!

POZOR - z náhlých organizačních důvodů Divadla Na Fidlovačce je termín představení změněn na neděli 11. září od 15:30. Vstupenky zakoupené na 10. 9. budou v plné ceně vráceny na účetProsíme, abyste tak provedli rezervaci na nový termín znovu. Děkujeme za pochopení!

Předprodej vstupenek zde