LTSHOW 2023 - vstupenky nyní v prodeji!

koná se: 17.09.2023

Vstupenky na velkolepou LTSHOW, která proběhne 17. září 2023, jsou nyní v prodeji! Nenechte si ujít unikátní představení, které je ukázkou toho, co vše jsou naši lektoři a jejich talentovaní tanečníci schopni vytvořit za jediný týden.

V rámci představení budete mít možnost zhlédnout choreografie všech věkových kategorií z letošní Letní taneční školy i Baby Dance Campu 2023.

LTSHOW se odehraje ve dvou představeních, která proběhnou 17. září 2023 v Divadle Na Fidlovačce v těchto časech:

11:30 - Představení účastníků 1. týdne Letní taneční školy

15:30 - Představení účastníků 2. týdne Letní taneční školy a 1. a 2. týdne Baby Dance Campu

VSTUPENKY V PRODEJI ZDE

Letní taneční škola už se pomalu, ale jistě blíží... Připomeňte si, jak jsme se měli loni, díky AFTERMOVIE z Letní taneční školy 2022 a těšte se s námi na léto!