Program a příběh

Příběh LTŠ 2021

Každý má svůj vysněný ráj. Představte si místo snů. Místo, kam byste rádi jezdili a kde byste rádi odpočívali. Protože jste tanečníci, nesmí na tomto místě chybět hudba ani tanec. A s kým byste na toto místo rádi jeli? No přece s přáteli a s lidmi, které také baví tancování.

Věřte nebo ne, o jednom takovém místě, které by odpovídalo vašim představám, víme. Kupte si letenku a pojeďte s námi na záhadný ostrov Tralaland. Tento ostrov si zamilujete. Místní domorodci jsou přátelští a bláznivý. Jsou moc hodní a s láskou se o vás budou starat. Na Tralalandu neexistuje žádný stres, jen radost a přátelství. Je to, jak říkáme u nás v InDance, “vysněný ráj”.

Program 6 - 14 let

Prožijete dobrodružství kouzelné atmosféry plné aktivit a soutěží. Otestujeme Vaší fyzičku, paměť a smysl pro logiku. Pokud v jedné této disciplíně zaostáváte, nebojte se. Vždy budete pracovat a s nesnázemi se potýkat v týmu.

Program od 15 let +

Pro účastníky starší 15ti let máme připravený speciální program. Čeká na Vás velké dobrodružství v taneční škole a náročnější taneční lekce. Váš program bude oddělený od mladších dětí, ale nebojte se, budete mít dostatek času na odpočinek a na relax. Program bude probíhat v podobném duchu, jako v roce 2020, takže spousty zábavy i odpočinku.

Adresa RS Kletečná

RS Kletečná