Program a tanec

Příběh Letní taneční školy 2024

Každý rok nás celou Letní taneční školou doprovází dobrodružný příběh plný her, napínavých zápletek a nezapomenutelných zážitků. Více informací o tom, co nás čeká příští rok se dozvíte již brzy!

Program 6 - 14 let

Prožijete dobrodružství kouzelné atmosféry plné aktivit a soutěží. Otestujeme Vaši fyzičku, paměť a smysl pro logiku. Pokud v jedné této disciplíně zaostáváte, nebojte se. Vždy budete pracovat a s nesnázemi se potýkat v týmu.

Program od 15 let +

Pro účastníky starší 15 let máme připravený speciální program a náročnější taneční lekce. Váš program bude oddělený od mladších dětí, ale nebojte se, budete mít dostatek času na odpočinek a relax. Program bude probíhat v podobném duchu jako v předchozích letech, takže se můžete těšit na spoustu zábavy i odpočinku.

Taneční lekce

Taneční lekce probíhají dvakrát až třikrát denně.

Tanečnice a tanečníci:

• ve věku 6 - 9 let mají lekce dlouhé hodinu až hodinu a čtvrt.
  • ve věku 10 - 14 let mají lekce dlouhé hodinu až hodinu a půl.
  • od 15 let mají lekce dlouhé hodinu a půl až dvě hodiny.