Program a tanec

Příběh Letní taneční školy 2023

Každý rok nás celou Letní taneční školou doprovází dobrodružný příběh plný her, napínavých zápletek a nezapomenutelných zážitků.


V roce 2023 se vydáme na Divoký západ - přijměte pozvánku k nekonečnému bohatství!

Každý Evropan vždy snil o tom, jak rychle zbohatnout. Máme pro tebe příležitost, která se neodmítá!  Dokážeš nalézt a vyrýžovat nejvíc zlata ze všech a stát se tak nejbohatším Evropanem? Pomoz kovbojům s hledáním nových nalezišť. Vědí, že tam venku někde jsou, jen se k ním musí dostat a k tomu potřebují tvoji pomoc.

Zlatá horečka je tady a čeká právě na tebe! Tak vyplň přihlášku a vyraž s námi na tuto dobrodružnou výpravu Divokým západem.

 

Program 6 - 14 let

Prožijete dobrodružství kouzelné atmosféry plné aktivit a soutěží. Otestujeme Vaši fyzičku, paměť a smysl pro logiku. Pokud v jedné této disciplíně zaostáváte, nebojte se. Vždy budete pracovat a s nesnázemi se potýkat v týmu.

 

Program od 15 let +

Pro účastníky starší 15 let máme připravený speciální program a náročnější taneční lekce. Váš program bude oddělený od mladších dětí, ale nebojte se, budete mít dostatek času na odpočinek a relax. Program bude probíhat v podobném duchu jako v předchozích letech, takže se můžete těšit na spoustu zábavy i odpočinku.

 

Taneční lekce

Taneční lekce probíhají třikrát denně. 

  • Tanečníci ve věku 6 - 9 let mají obden o jednu lekci méně. Lekce jsou dlouhé jednu hodinu až hodinu a čtvrt.
  • Délka lekce tanečníků ve věku 10 - 14 let je hodinu a čtvrt až hodinu a půl.
  • Délka lekce tanečníků od 15 let je hodina a půl až dvě hodiny.

 

 

Přihlašování do Letní taneční školy více
logo indance


Adresa RS Kletečná

RS Kletečná
Kletečná č. o. 72 
396 01 Humpolec

 

Copyright @2023

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím