První turnus

Druhý turnus

Lucie Dobešová +420 731 409 926 lucie@indance.cz

Lucie Dobešová

Lucie je lektorka, která se s metodikou Taneční školy InDance nejdříve seznámila z pozice

rodiče. Její dcera totiž navštěvuje taneční kurzy InDance od svých tří let. Po dvou letech
pozorování jejího tanečního vývoje se Lucie rozhodla vrátit ke své celoživotní lásce – tanci a
metodiku Taneční školy InDance jako lektorka nabídnout dětem ve svém bydlišti – ve Slaném.

Lucka absolvovala spolu s ostatními začínajícími lektorkami a lektory program školení pod
vedením Majky Piskořové Veselé a dalších lektorů, které zahrnovalo metodiku výuky Taneční
školy InDance, pedagogickou průpravu práce s mladými tanečníky a proškolení v organizačních
záležitostech školy.

Taneční vzdělání a zkušenosti

• Od tří let tančila pod vedením paní Staňkové, díky níž získala základy baletu, moderního a scénického tance i herectví.
  • Na základní škole byla členkou pražské taneční skupiny POHYB paní Bartošové, kde se zdokonalovala v moderním tanci v žánrech pop, house, disco, funky, street dance aj.
  • Pravidelně se účastnila oblastních i celorepublikových soutěží v kategorii disco dance.
  • Na gymnáziu (kde získala mimo jiné hudební vzdělání včetně maturity z HV) se stala členkou taneční skupiny CRASH DANCE, kde zpočátku tančila moderní i klasické country tance (line dance, čtverylka), mexické tance či kankán, získala základy stepu (americký, irský) a později se věnovala převážně tanečnímu stylu show dance.
  •  Mezitím se účastnila tanečních kurzů a workshopů studia Dance Perfect (street dance, contemporary dance, jazz dance), ale také tanečních kurzů a seminářů břišních, orientálních a afrických tanců.

Lektorská a pedagogická praxe

• V letech 2017, 2018 a 2019 se jako lektorka účastnila letních sportovních kempů, kde vedla předškolní děti k pohybu, sportu a tanci.
  • Nyní završuje svůj první ročník školení pro začínající lektory InDance.
  • Ve školním roce 2018/2019 asistovala na lekcích lektorky Míši Michlíkové v Praze.
  • V červenci 2019 se zúčastnila Baby Dance Campu, kde pracovala jako asistentka lektorek Lenky Preslové a Terezy Hyské.

Taneční praxe

• V roce 2019 se zúčastnila taneční stáže Tanec bez hranic, kde měla možnost tančit a sbírat inspiraci od zahraničních choreografů, jako jsou Terry Beeman (USA), Fabio Fiorillo (IT) a Francesca Dario (IT).
  • Se skupinou Crash Dance tančila při zahraničních vystoupeních na country festivalech v Rakousku, Francii apod. Pravidelně vystupovala při společenských událostech (plesy, festivaly) a soukromých zábavných akcích.

Sledujte veškeré novinky na facebooku

Adresa RS Kletečná

RS Kletečná