První turnus

Druhý turnus

Tereza Halousková +420 774 797 073 tery@indance.cz

Tereza Halousková

Tereza je nadějná začínající lektorka Taneční školy InDance. Od roku 2011 navštěvovala naše taneční kurzy, kde se učila metodice. Z běžných kurzů InDance se svým talentem a svou pílí propracovala do 2. výběrového souboru InDance, který sdružuje talentované tanečnice a tanečníky z Pardubického kraje, kde působí v současnosti.

Tereza absolvovala spolu s ostatními zájemci o lekorování školení pro začínající lektory, který škola pro své budoucí lektory vytvořila. Jejich součástí je praxe, kurzy metodiky, pedagogické vzdělávání a pod.

Taneční vzdělání a zkušenosti:

• Od září 2020 studuje na Taneční konzervatoři Duncan centre v Praze

• Od roku 2011 působí v Taneční škole InDance, kde navštěvovala kurzy pod vedení Lenky Preslové.

• Díky svému nadání se dostala do 2. výběrového souboru InDance, kde působí od roku 2016. Zde pracuje pod vedením lektorek a choreografek Lenky Preslové, Anny Kafkové, Zuzany Dobešové, Veroniky Fárové, Lucie Zavadilové.

• Od roku 2012 se vzdělává také v klasickém baletu v ZUŠ Chrudim.

Lektorská a pedagogická  praxe:

• Od roku 2018 vede taneční kurz pro předškolní děti v Pardubicích.

• Absolvovala 1 ročník školení pro začínající lektory InDance pod vedením Majky Piskořové Veselé a dalších starších lektorů, které zahrnovalo metodiku výuky Taneční školy InDance, pedagogickou průpravu a proškolení v organizačních záležitostech školy.

• Půl roku asistovala na lekcích lektorky Lenky Preslové.

• Pravidelně pracuje s lektorským týmem v zákulisí při tanečních představeních Hejblata, kde se stará o malé tanečníky.

Taneční praxe:

• Pravidelně se od roku 2016 účastní mezinárodní stáže Tanec bez hranic.

• Od roku 2016 se pravidleně účastní soustředění Výběrových souborů InDance.

• Absolvovala taneční workshopy s lektory Taneční školy InDance.

• S výběrovým souborem InDance pravidelně vystupuje na prezentačních akcích v Pardubickém kraji, plesech a jiných kulturních a společenských akcích.

Sledujte veškeré novinky na facebooku

Adresa RS Kletečná

RS Kletečná