LTŠ hra

Tato soutěž se hraje přes rok až do června

Přidejte se k nám a zasoutěžte si s naším čarodějem o kouzelnický poklad. Hra je sice především určena pro účastníky LTŠ od šesti do osmnácti let, ale soutěžit může naprosto každý! Ani není povinností navštěvovat naší taneční školu. Jdete do toho?

Dostat se do soutěže o ceny není úplně jednoduchá cesta. Musíte splnit všechny úkoly a vyluštit čarodějovu šifru. Když to splníte, dostanete se do online slosování o ceny!

Online vysílání proběhne 20.6. v 18:00. Součástí bude i odhalení čarodějova jména. Napadlo Vás, jak se jmenuje?

Online vysílání najdete zde https://www.facebook.com/letnitanecniskola/

První úkol

V prvním úkolu jsme tvořili.

Druhý úkol

A je to tady, vyrážíme na lov!

Třetí úkol

Pomozte nám se sepsáním naší magické knihy!

Čtvrtý úkol

Každý správný čaroděj potřebuje kouzelnickou hůlku.

Pátý úkol

Z čaroděje se stal obr. Opět potřebuje vaší pomoc!

Vaším cílem je vyluštit tuto magickou šifru. Za každý splněný úkol dostanete několik písmenek, abyste mohli luštit. Ti kteří navštěvují kurzy v taneční škole InDance, dostanou šifru od lektora. Ti, kteří k nám nechodí tancovat, mohou si ji zde stáhnout.